| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 16.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 2.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,07 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 65.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,03 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 40.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,04 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| RAŽOTĀJS | MIKROTIK |
| PALETE QTY | 14286 GAB. |
| DATU PĀRSŪTĪŠANAS ĀTRUMS | 25000 Mbit/s |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | XQ+CM0000 XS+ |
| RAŽOTĀJU GRUPA | QSFP28 UZ SFP28 PĀRVEIDOTĀJS |
| PLAŠSAZIŅAS LĪDZEKĻA VEIDS | SFP/SFP+/SFP28 |
| DARBA TEMPERATŪRA | 20 LĪDZ 85 |
| SAVIENOTĀJA TIPS | QSFP28 LĪDZ SFP28 |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
