| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 91.60 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 18.70 mm |
| BRUTO SVARS | 0,18 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 194.30 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,08 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 90.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0.10 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | ĀBOLI |
| PALETE QTY | 5192 GAB. |
| SADERĪBA | 16 PRO MAKS |
| ZĪMOLA SADERĪBA | ĀBOLI |
| PRODUKTA KRĀSA | TĪRĪT |
| MATERIĀLI | POLIKARBONĀTS |
| REĢISTRA VEIDS | KORPUSS AR MAGSAFE |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
