| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | XIAOMI |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 180 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 20 g |
| BRUTO SVARS | 0,985 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 100 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 100 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 290 mm |
| APJOMS (M3) | 0,0029 m³ |
| TĪRAIS SVARS | 0,785 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0,2 kg |
| WI FI DATU PĀRRAIDES ĀTRUMS (MAX) | 867 Mbit/s |
| ETHERNET LAN DATU PĀRRAIDES ĀTRUMS | 10/100/1000 Mbit/s |
| ANTENAS TIPS | IEKŠĒJS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | AC1200 EU (2 IEPAKOJUMI) |
| RAŽOTĀJU GRUPA | LINUMA ACS SISTĒMA |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | 2 |
| WI FI JOSLA | 802.11AC |
| LINUMA ACS ATBALSTS | JĀ |
| MOBILIE PLATJOSLAS PAKALPOJUMI | NAV MOBILĀ PLATJOSLAS PAKALPOJUMA |
| MU MIMO | NĒ |
| PALETE QTY | 298 GAB. |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
