| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 180.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 70.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0.21 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 180.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,11 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 100.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0.10 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | LENOVO |
| PALETE QTY | 381 GAB. |
| SAVIENOTĀJA TIPS | BLUETOOTH |
| CITAS FUNKCIJAS | ABPUSĒJS MIKROFONS; TRĪS MIKROFONU TROKŠŅA SLĀPĒŠANAS TEHNOLOĢIJA, LAI NODROŠINĀTU IZCILU IZSAUKUMA KVALITĀTI |
| IEBŪVĒTS MIKROFONĀ | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 4XD1Q302 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | STEREO AUSTIŅAS |
| RUNĀŠANAS LAIKS (VIENOTA MAKSA) | 31 h |
| ATSKAŅOŠANAS LAIKS (VIENOTA MAKSA) | 60 h |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
