| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 315.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 140.00 mm |
| BRUTO SVARS | 1.05 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 120.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,90 kg |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 130.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 20.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,15 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | LEXMARK |
| PALETE QTY | 163 GAB. |
| IESPIEDKRĀSAS | MELNBALTS |
| VEIDS | TONERA KĀRTRIDŽS |
| PRODUKTA NOSAUKUMS | KĀRTRIDŽA SADURSMES PROGRAMMA (LRP) |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 66S2H00 |
| SADERĪGI PRODUKTI | 531DW KDZE, MX532ADWE KDZE |
| LAPAS RAŽĪBA | 28400 pages |
| GARANTIJA | 3 MĒNESIS |
