| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 123.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 75.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,74 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 343.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,57 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 132.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 33.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,17 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ETA |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| GATAVS INDIKATORS | NĒ |
| KORDA GARUMS | 1.75 m |
| JAUDA | 1000 W |
| KONDICIONĒŠANA AR JONU | JĀ |
| MAISIŅŠ | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | ETA932290000 FENITÉ |
| RAŽOTĀJU GRUPA | CURLER |
| PALETE QTY | 546 GAB. |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
