| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 130.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 270.00 mm |
| BRUTO SVARS | 7.55 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 545.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 6.95 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 480.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 120.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,60 kg |
| APJOMS (M3) | 0,02 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ETA |
| PALETE QTY | 90 GAB. |
| JAUDA | 1300 W |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| VĀRĪŠANAS VIRSMAS FORMA | TAISNSTŪRA |
| PRODUKTA IZMĒRI (WXHXD) | 495 X 95 X 235 mm |
| NOŅEMAMA PILIENVEIDA PAPLĀTE | NĒ |
| VEIDS | TABULA |
| AUGŠĒJĀS VIRSMAS TIPS | AKMENS/GRANTS |
| CITAS FUNKCIJAS | MAINĀMAS PLĀKSNES (AKMENS, ČUGUNS); AKMENS PLĀKSNES LĒNĀKAI GATAVOŠANAI NO LABIEM STEIKIEM |
| TRAUKU MAZGĀJAMĀS MAŠĪNAS | NĒ |
| NOŅEMAMA(-AS) PLĀKSNE(-ES) | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | ETA116290000 GRIL VITA |
| RAŽOTĀJU GRUPA | ELEKTRISKAIS GRILS |
| INDIKĀCIJAS GAISMA | JĀ |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
