PHILIPS 34M2C3500L/00 34 " VA 21:9 180 HZ 1 MS 3440 X 1440 PIKSEĻI 300 CD/M2 HDMI PORTU DAUDZUMS 2 GARANTIJA 24 MĒNEŠI( I)
Zīmols Philips
Artikuls 34M2C3500L/00
Svītrkodu: 8721038001945
Piegādātāja noliktavā (50)
231.23
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)930.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)188.00 mm