| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 145.00, 145.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 43.00, 43.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,32, 0,32 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 210.00, 210.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,19, 0,19 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00, 1.00 pc(s) |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 80.00, 80.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 50, 50 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,13, 0,13 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00; 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ, NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ, JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01, CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | MILJ., MIO |
| PALETE QTY | 660, 660 pc(s) |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | MIVUE SMARTBOX IV (MINI USB VAI USB C PORTI) |
| GARANTIJA | 36 month(s) |
