Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 615.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 530.00 mm |
| BRUTO SVARS | 8.30 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 170.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 6.80 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1490.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 1.50 kg |
| APJOMS (M3) | 0,06 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:2:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | XIAOMI |
| PALETE QTY | 40 GAB. |
| RĀDĪT | 2560 X 1440 pixels |
| VESA UZSTĀDĪŠANA | JĀ |
| IEBŪVĒTS(-I) SKAĻRUNIS(-I) | NĒ |
| VESA MONTĀŽAS SASKARNES | 75X75 mm |
| PANEĻA TIPS | LED |
| TV UZTVĒRĒJS INTEGRĒTS | NĒ |
| ATBILDES LAIKS | 1 ms |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | MINI REZULTĀTĀ SPĒĻU MONITORS G PRO 27I EU |
| RĀDĪTPORTU DAUDZUMU | 2 |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | NĒ |
| VERTIKĀLAIS SKATA LEŅĶIS | 178 ° |
| MAKSIMĀLAIS ATSVAIDZINĀŠANAS ĀTRUMS | 180 Hz |
| AUGSTUMA REGULĒŠANA | NĒ |
| SKATA LEŅĶIS, HORIZONTĀLS | 178 ° |
| USB C | NĒ |
| USB C BAROŠANAS | N/P |
| ASPEKTU ATTIECĪBA | 16:9 |
| HDMI OSTU SKAITS | 2 |
| RĀDĪT DIAGONĀLI | 27 " |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |