| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 360.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 380.00 mm |
| BRUTO SVARS | 5.90 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 360.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 5.20 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 560.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 140.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,70 kg |
| APJOMS (M3) | 0,05 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | KEMBRIJS |
| PALETE QTY | 36 GAB. |
| PROGRAMMU SKAITS | 12 |
| KAPACITĀTE | 5 L |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | CR 6313 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | AIRFRYER KRĀSNS |
| JAUDA | 2000 W |
| ATTĒLOŠANAS VEIDS | LED |
| TEHNOLOĢIJA | KRAMPJI |
| NESLĪDOŠAS KĀJAS | JĀ |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| KORDA GARUMS | 0,75 m |
| AUTOMĀTISKA IZSLĒGŠANA | JĀ |
| DZESĒŠANAS REŽĪMS(-I) | JĀ |
| TEMPERATŪRA | 80 200 °C |
| SPRIEGUMS | 220 240 V |
| TAIMERA ILGUMS | LĪDZ 60 min |
| FUNKCIJAS | ATLIKT SĀKUMA FUNKCIJU NO 10 MINŪTĒM LĪDZ 24 STUNDĀM |
| VADĪBAS PANELIS | PIESKARES PANELIS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
