| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 315.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 130.00 mm |
| BRUTO SVARS | 1.85 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 218.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,65 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 900.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 300.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 1.20 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ASUS |
| PALETE QTY | 97 GAB. |
| ETHERNET LAN DATU PĀRRAIDES ĀTRUMS | 6800 Mbit/s |
| USB OSTU SKAITS | 2 |
| ANTENAS TIPS | ĀRĒJAIS/IEKŠĒJAIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | RT BE86U |
| RAŽOTĀJU GRUPA | BEZVADU WIFI 7 DUĀLĀS JOSLAS GIGABITU MARŠRUTĒTĀJS |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | 5 |
| WI FI JOSLA | 802.11BE |
| LINUMA ACS ATBALSTS | JĀ |
| MOBILIE PLATJOSLAS PAKALPOJUMI | 4G/5G |
| MU MIMO | NĒ |
| ANTENU DAUDZUMS | 3X ĀRĒJAIS; 1X IEKŠĒJAIS |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
