| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 422.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 119.00 mm |
| BRUTO SVARS | 3.21 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 281.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 1.16 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1659.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 400.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 2.06 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ASUS |
| PALETE QTY | 61 GAB. |
| USB OSTU SKAITS | 1 |
| ANTENAS TIPS | IEKŠĒJS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | ZENWIFI BT10 (2 PK) |
| RAŽOTĀJU GRUPA | TRI-BAND WIFI 7 SMART TARGETESH ROUTER |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | 3 |
| WI FI JOSLA | 802.11BE |
| LINUMA ACS ATBALSTS | JĀ |
| MOBILIE PLATJOSLAS PAKALPOJUMI | 4G/5G |
| MU MIMO | NĒ |
| ANTENU DAUDZUMS | 8 |
| ETHERNET LAN DATU PĀRRAIDES ĀTRUMS | 18000 Mbit/s |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
