| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
| BRUTO SVARS | 0,133 kg |
| TĪRAIS SVARS | 0,13 kg |
| KABEĻA GARUMS | 5 m |
| PRODUKTA KRĀSA | PELĒKS |
| SAVIENOTĀJS 2 | RJ45 VĪRIEŠU KĀRTAS (8P8C) |
| 1. SAVIENOTĀJS | RJ45 VĪRIEŠU KĀRTAS (8P8C) |
| IEPAKOJUMA VEIDS | BEZ TARAS |
| CITAS FUNKCIJAS | • NEEKRANĒTS LAN/TĪKLA KABELIS, LAI SAVIENOTU TĪKLA KOMPONENTUS AR 2 X RJ45 SAVIENOTĀJIEM • AR 3 Μ ZELTĪTIEM TAPĀM • AR GARUMA NORĀDI UZ STRĒMELES NOŅEMŠANU • AR SLĒGMEHĀNISMA AIZSARDZĪBU • AR PĀRU SEKVENCI UZ EIA/TIA 568B • PIEMĒROTS GIGABITU (10/100/1000 MBIT) TĪKLAM |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | KAĶIS 6 PLĀKSTERIS KABELIS, U/UTP |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,003 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 140.00 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 140.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 30.00 mm |
| VEIDS | KAĶIS 6, U/ UTP |
| MĀJDZĪVNIEKI | 3.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | GOOBAJS |
| PALETE QTY | 2939 GAB. |
