| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | MOZUS GRĀMATA |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 20 g |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| BRUTO SVARS | 0,22 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 63 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 62 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 303 mm |
| APJOMS (M3) | 0,001183518 m³ |
| TĪRAIS SVARS | 0,2 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0,02 kg |
| PALETE QTY | 730 GAB. |
| VEIDS | PELES TAMPONS |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| CITAS FUNKCIJAS | DAUDZKRĀSU APGAISMOJUMA KRĀSA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | BORS 500 XXL RGB |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PELES TAMPONS |
| IZMĒRI (W X D X H) | 400 X 800 X 4 mm |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
