| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | MOZUS GRĀMATA |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1030 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 67 g |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| BRUTO SVARS | 3.334 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 405 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 170 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 255 mm |
| APJOMS (M3) | 0, 01755675 m³ |
| TĪRAIS SVARS | 2.237 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 1, 097 kg |
| PALETE QTY | 49 GAB. |
| JAUDA | 10 W |
| KRĀSA | MELNS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | HĒLIJS 312BT |
| RAŽOTĀJU GRUPA | DATORU SKAĻRUŅI |
| PĀRNĒSĀJAMS | JĀ |
| BLUETOOTH | JĀ |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | NĒ |
| FREKVENČU DIAPAZONS | 100 HZ 20K Hz |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
