| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 200.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 80.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,52 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 170.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,32 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 160.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 40.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,20 kg |
| TI SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | MSTI |
| PALETE QTY | 318 GAB. |
| USB UZLĀDES PORTS | NĒ |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | NĒ |
| KABEĻA GARUMS | 1.5 m |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | MAESTRO 300 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | AZARTSPĒĻU AUSTIŅAS |
| AUSTIŅAS SAVIENOJUMA VEIDS | VADU |
| LIETOŠANAS STILS | VIRS AUSS |
| TROKŠŅA ATCELŠANA | JĀ |
| BEZVADU | NĒ |
| PRETESTĪBA | 32 Ω |
| FREKVENČU DIAPAZONS | 20 40K Hz |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
