| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 145.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 100.00 mm |
| BRUTO SVARS | 1.00 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 415.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,81 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 152.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 38.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,19 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ETA |
| PALETE QTY | 287 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | ETA932290000 FENITÉ |
| APKURES LĪMEŅU SKAITS | 3 |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| GATAVS INDIKATORS | NĒ |
| KORDA GARUMS | 1.7 m |
| JAUDA | 1300 W |
| KONDICIONĒŠANA AR JONU | JĀ |
| PIEKĀRT CILPU | JĀ |
| MAISIŅŠ | JĀ |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | OTA |
