| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | MOZUS GRĀMATA |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 275 g |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| BRUTO SVARS | 0,635 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 233 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 122. PANTS mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 244 mm |
| APJOMS (M3) | 0,006935944 m³ |
| TĪRAIS SVARS | 0,36 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0,275 kg |
| PALETE QTY | 125 GAB. |
| USB UZLĀDES PORTS | NĒ |
| IERĪCES SAVIENOJUMS | USB A |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | NĒ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | NEONS 764 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | AZARTSPĒĻU AUSTIŅAS |
| MIKROFONS | JĀ |
| AUSTIŅAS SAVIENOJUMA VEIDS | VADU |
| LIETOŠANAS STILS | VIRS AUSS |
| TROKŠŅA ATCELŠANA | NĒ |
| BEZVADU | NĒ |
| FREKVENČU DIAPAZONS | 20 HZ 20K Hz |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
