| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | XIAOMI |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 190 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10 g |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| BRUTO SVARS | 0,985 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 100 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 100 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 290 mm |
| APJOMS (M3) | 0,0029 m³ |
| TĪRAIS SVARS | 0,785 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0,2 kg |
| PALETE QTY | 298 GAB. |
| ETHERNET LAN DATU PĀRRAIDES ĀTRUMS | 10/100/1000 Mbit/s |
| WI FI STANDARTI | 802.11A/B/G/N/AC/AX |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | AX3000 NE (2 IEPAKOJUMI) |
| RAŽOTĀJU GRUPA | LINUMA ACS SISTĒMA |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | 4 |
| WI FI JOSLA | 802.11AX |
| LINUMA ACS ATBALSTS | JĀ |
| MOBILIE PLATJOSLAS PAKALPOJUMI | NAV MOBILĀ PLATJOSLAS PAKALPOJUMA |
| MU MIMO | NĒ |
| ANTENU DAUDZUMS | IEKŠĒJS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
