| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 390.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 200.00 mm |
| BRUTO SVARS | 10.30 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 390.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 10.00 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 300.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 50.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,30 kg |
| APJOMS (M3) | 0,03 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| MĀJDZĪVNIEKI | 1.00 g |
| VEIDS | KAĶI 5E SF/UTP |
| CITAS FUNKCIJAS | PIEMĒROTS TIEŠAI RJ45 SAVIENOTĀJU MONTĀŽAI, LAI VEIDOTU AUKLAS. PIEMĒROTS IEKĀRTĀM D KLASES KABEĻU LĪNIJAS, 100 MHZ. SASKAŅĀ AR NORMĀM ANSI/TIA 568 C; IZO/IEC 11801 2ND ED.; EN 50173; EN 50288 3 1. |
| BRUTO DZIĻUMA KASTĪTE | 450 mm |
| BRUTO PLATUMA GALVENĀ KASTĪTE | 235 mm |
| BRUTO AUGSTUMA KASTĪTE | 285 mm |
| KASTE AR NETO SVARU | 12,404 kg |
| TARAS SVARS GALVENĀ KASTĪTE | 0,512 kg |
| PRODUKTA KRĀSA | PELĒKS |
| KABEĻA GARUMS | 305 m |
| VADĪTĀJA TIPS | VARŠ |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PĀRU PĀRU AUKLA |
| RAŽOTĀJS | RETI |
| PALETE QTY | 57 GAB. |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
