| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 270.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 174.00 mm |
| BRUTO SVARS | 3.40 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 323.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 2.68 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 576.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 36.00 g |
| TARE CITI | 108.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,72 kg |
| APJOMS (M3) | 0,02 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| RAŽOTĀJS | ADLER |
| PALETE QTY | 114 GAB. |
| NESLĪDOŠAS KĀJAS | JĀ |
| PRODUKTA KRĀSA | NERŪSĒJOŠAIS TĒRAUDS/MELNAIS |
| VEIDS | SANDWICH MAKER |
| JAUDA | 1000 W |
| ROKTURIS AR SLĒDZENI | JĀ |
| NELĪPOŠS PĀRKLĀJUMS | JĀ |
| MĀJOKĻA MATERIĀLS | NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA IZSTRĀDĀJUMI |
| NOŅEMAMA(-AS) PLĀKSNE(-ES) | JĀ |
| PLĀTŅU SKAITS | 2 |
| KONDITOREJAS IZSTRĀDĀJUMI | ČAUMALA/GRILS |
| KORDA GARUMS | 0,7 m |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | AD 3073 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | SANDWICH MAKER 2 IN 1 |
