| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 50.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 110.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,20 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 75.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,05 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 140.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,15 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | ADLER |
| TI SVARS (KG) | 0,005 kg |
| PALETE QTY | 2095. GADS GAB. |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | MAZS BATERIJAS INDIKATORS; PĀRSLODZES INDIKATORS; MĒRĪJUMU DIAPAZONS: NO 300 G LĪDZ 40 KG |
| MĒRVIENĪBA | KG, LB |
| ATMIŅAS FUNKCIJA | NĒ |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| AUTOMĀTISKA IZSLĒGŠANA | JĀ |
| RĀDĪT | LCD |
| MAKSIMĀLAIS SVARS (JAUDA) | 40 kg |
| ĶERMEŅA MASAS INDEKSA (BMI) MĒRĪJUMI | NĒ |
| FUNKCIJAS | TARAS FUNKCIJA, TURĒŠANAS FUNKCIJA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | AD 8189 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | CEĻOJUMA BAGĀŽAS SKALA |
| PRECIZITĀTE | 100 g |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
