| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 798.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 546.00 mm |
| BRUTO SVARS | 8.00 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 160.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 5.90 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1600.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 500.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 2.10 kg |
| APJOMS (M3) | 0,07 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:2:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | SAMSUNG |
| PALETE QTY | 12 GAB. |
| RĀDĪT | 3840 X 2160 pixels |
| VESA UZSTĀDĪŠANA | JĀ |
| IEBŪVĒTS(-I) SKAĻRUNIS(-I) | NĒ |
| VESA MONTĀŽAS SASKARNES | 100X100 mm |
| RĀDĪT SPILGTUMU | 350 cd/m² |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| PANEĻA TIPS | VA |
| TV UZTVĒRĒJS INTEGRĒTS | NĒ |
| ATBILDES LAIKS | 5 ms |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | LS32D700EAUXEN |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | NĒ |
| MAKSIMĀLAIS ATSVAIDZINĀŠANAS ĀTRUMS | 60 Hz |
| AUGSTUMA REGULĒŠANA | NĒ |
| USB C | NĒ |
| USB C BAROŠANAS | N/P |
| ASPEKTU ATTIECĪBA | 16:9 |
| HDMI OSTU SKAITS | 1 |
| RĀDĪT DIAGONĀLI | 32 " |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
