SAMSUNG LS32D700EAUXEN 32 " VA 16: 9 60 HZ 5 MS 3840 X 2160 PIKSEĻI 350 CD/ M2 HDMI PORTU SKAITS 1 MELNS
Zīmols Samsung
Artikuls LS32D700EAUXEN
Svītrkodu: 8806095541969
Piegādātāja noliktavā (5)
231.24
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)798.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)546.00 mm