ETA TĒJKANNA ETA160490000 ADÉLA ELEKTRISKĀ 1600 W 1 L NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA 360° ROTĀCIJAS BĀZE NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA
Zīmols ETA
Artikuls ETA160490000
Svītrkodu: 8590393255511
Piegādātāja noliktavā (23)
28.58
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)160.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)200.00 mm