| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 101.60 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 51.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,16 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 76.20 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,09 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 40.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 29.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,07 kg |
| TI SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ŠURA |
| PALETE QTY | 4376 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | AMV MAKSA |
| RAŽOTĀJU GRUPA | TIKAI UZLĀDE, MIKROFONI NAV IEKĻAUTI |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
