| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 173.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 396.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,78 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 91.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,73 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 45.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 5.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,05 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | DŽIMIJS |
| PALETE QTY | 277 GAB. |
| SADERĪGI PRODUKTI | PW11 UN HW11 SĒRIJĀM |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | MĀJDZĪVNIEKU SUKA/ELASTĪGA ŠĻŪTENE PW11 UN HW11 SĒRIJAI |
