| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 570,00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 143.00 mm |
| BRUTO SVARS | 12.00 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 650,00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 11.32 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 600.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 80.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,68 kg |
| APJOMS (M3) | 0,05 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:4:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | SALDUMI |
| PALETE QTY | 16 GAB. |
| AC IEEJAS SPRIEGUMS | 220 V |
| VEIDS | GĀZE UZ STIKLA |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| MATERIĀLI | NO STIKLA |
| KURINĀMĀ/KOKSNES ZONU SKAITS | 4 |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| SŪKŅU DEGLIS | NĒ |
| TAIMERIS | NĒ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | CVW6BB |
| RAŽOTĀJU GRUPA | HOB |
| PLATUMS | 59.5 cm |
| RĀDĪT | NĒ |
| JAUDA | 1000/1750/2700 W |
| AUGSTUMS | 9.5 cm |
| DZIĻUMS | 51 cm |
| KONTROLES VEIDS | POGAS |
