| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 125.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 75.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,86 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 445.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,57 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 232.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 58.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,29 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ETA |
| PALETE QTY | 414 GAB. |
| RIŅĶVADS | JĀ |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| KORDA GARUMS | 1.8 m |
| JAUDA | 1000 W |
| BARELA DIAMETRS | 38 mm |
| KONDICIONĒŠANA AR JONU | JĀ |
| CITAS FUNKCIJAS | ROTĀCIJAS FUNKCIJA, 2 ĀTRUMU GAISA CIRKULĀCIJA, 3 TEMPERATŪRAS IESTATĪŠANAS LĪMEŅI |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | ETA632290000 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | MATU SUKA |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
