| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 285 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 104 mm |
| BRUTO SVARS | 1.03 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 193 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,46 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 400 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 170 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,57 kg |
| APJOMS (M3) | 0,00572052 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ASUS |
| PALETE QTY | 151 GAB. |
| ETHERNET LAN DATU PĀRRAIDES ĀTRUMS | 10/100/1000 Mbit/s |
| ANTENAS TIPS | ĀRĒJAIS |
| WI FI STANDARTI | 802.11 A/B/G/N/AC/AX/BE |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | RT BE58U |
| RAŽOTĀJU GRUPA | DWIFI 7 MĒRĶISESH PAGARINĀMS MARŠRUTĒTĀJS |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | 5 |
| WI FI JOSLA | 802.11BE |
| LINUMA ACS ATBALSTS | JĀ |
| MOBILIE PLATJOSLAS PAKALPOJUMI | 4G |
| MU MIMO | JĀ |
| ANTENU DAUDZUMS | 4 |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
