| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 686.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 214.00 mm |
| BRUTO SVARS | 7.74 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 523.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 5.34 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 2000.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 400.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 2.40 kg |
| APJOMS (M3) | 0,08 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:2:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | AOC |
| PALETE QTY | 11 GAB. |
| NOLIEKUMA KOREKCIJA | JĀ |
| RĀDĪT | 1920 X 1080 pixels |
| VESA UZSTĀDĪŠANA | JĀ |
| IEBŪVĒTS(-I) SKAĻRUNIS(-I) | NĒ |
| VESA MONTĀŽAS SASKARNES | 100X100 mm |
| RĀDĪT SPILGTUMU | 300 cd/m² |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
| HD TIPS | FHD |
| PIVOTS | NĒ |
| PANEĻA TIPS | VA |
| TV UZTVĒRĒJS INTEGRĒTS | NĒ |
| ATBILDES LAIKS | 1 ms |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | C27G2Z3/BK |
| RĀDĪTPORTU DAUDZUMU | 1 |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | NĒ |
| VERTIKĀLAIS SKATA LEŅĶIS | 178 ° |
| MAKSIMĀLAIS ATSVAIDZINĀŠANAS ĀTRUMS | 280 Hz |
| AUGSTUMA REGULĒŠANA | JĀ |
| SKATA LEŅĶIS, HORIZONTĀLS | 178 ° |
| USB C | NĒ |
| USB C BAROŠANAS | N/P |
| ASPEKTU ATTIECĪBA | 16:9 |
| HDMI OSTU SKAITS | 2 |
| RĀDĪT DIAGONĀLI | 27 " |
| ŠĶĒRSOŠANA | JĀ |
