| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 80.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 112.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,67 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 175.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,47 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 120.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 80.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,20 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | KEMBRIJS |
| TI SVARS (KG) | 0,046 kg |
| PALETE QTY | 551 GAB. |
| JAUDA | 5 W |
| KRĀSA | BALTA |
| CITAS FUNKCIJAS | 5 STUNDU ATSKAŅOŠANA (50% JAUDA); 2 STUNDU UZLĀDES LAIKS; ANALOGĀ FM FREKVENCES POGA; AUX FUNKCIJA; TWS FUNKCIJA SAVIENO 2 SKAĻRUŅUS AR DARBU KĀ VIENU; SD KĀRŠU ATSKAŅOŠANA; USB ATSKAŅOŠANA; MP3, WAV ATBALSTS; USB C UZLĀDE |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | CR 1902 W |
| RAŽOTĀJU GRUPA | SKAĻRUNIS AR RADIO |
| PĀRNĒSĀJAMS | NĒ |
| BLUETOOTH | JĀ |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | JĀ |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
