| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 75.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 35.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,30 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 120.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,14 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| TARAS SVARS (KG) | 0,16 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | TELTONIKA |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 158 g |
| PALETE QTY | 2743 GAB. |
| ETHERNET LAN DATU PĀRRAIDES ĀTRUMS | 10/100 Mbit/s |
| WI FI STANDARTI | 802.11B/G/N |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | RUT140 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | ETHERNET MARŠRUTĒTĀJS |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | 1 |
| WI FI JOSLA | 802.11N |
| LINUMA ACS ATBALSTS | JĀ |
| MOBILIE PLATJOSLAS PAKALPOJUMI | NAV MOBILĀ PLATJOSLAS PAKALPOJUMA |
| MU MIMO | NĒ |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
