| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 90.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 30.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,30 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 117.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,17 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 126.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,13 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | TELTONIKA |
| PALETE QTY | 2735 GAB. |
| PĀRSLĒGT TIPU | NEPĀRVALDĪTS |
| FORM FACTOR | MONTĒJAMA SIENA |
| ELEKTROAPGĀDES TIPS | 2 TAPU RŪPNIECISKĀ DC BAROŠANAS LIGZDA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | TSW114 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | SLIEŽU KOMUTATORS |
| GALVENAIS PORTA TIPS | 10/100/1000 MBPS (RJ 45) |
| GIGABIT ETHERNET (VARA) PORTU SKAITS | 5 |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
