| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | TELTONIKA |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 167 g |
| BRUTO SVARS | 0.4 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 100 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 110 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 40 mm |
| APJOMS (M3) | 0,00044 m³ |
| TĪRAIS SVARS | 0,233 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0,167 kg |
| PALETE QTY | 1964. GADS GAB. |
| ETHERNET LAN DATU PĀRRAIDES ĀTRUMS | 10/100 Mbit/s |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | RUT301 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | ETHERNET MARŠRUTĒTĀJS |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | 5 |
| LINUMA ACS ATBALSTS | NĒ |
| MOBILIE PLATJOSLAS PAKALPOJUMI | NAV MOBILĀ PLATJOSLAS PAKALPOJUMA |
| MU MIMO | NĒ |
| WI FI JOSLA | NAV WI FI |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
