| BRUTO SVARS | 0,19 kg |
| TĪRAIS SVARS | 0,13 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | TELTONIKA |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 60 g |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 173. PANTS mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 148 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 71 mm |
| APJOMS (M3) | 0,001817884 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,06 kg |
| PALETE QTY | 951 GAB. |
| MOBILIE PLATJOSLAS PAKALPOJUMI | 4G |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | TRM250 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | LTE CAT M1/NB IOT MODEMS |
| USB OSTU SKAITS | 1 |
| ANTENAS TIPS | ĀRĒJAIS |
| ANTENU DAUDZUMS | 1 |
| LINUMA ACS ATBALSTS | NĒ |
| MU MIMO | NĒ |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
