Tehniskās specifikācijas| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| BRUTO SVARS | 0,035 kg |
| TĪRAIS SVARS | 0,025 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 10 g |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 60 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 70 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 18 mm |
| APJOMS (M3) | 0,0000756 m³ |
| USB OSTU SKAITS | 1 X VIRTUĀLĀ TĪKLA SASKARNE CAUR MICRO USB |
| ANTENAS TIPS | 1 X SMA LTE |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | TRB141 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | VĀRTEJA |
| WI FI JOSLA | NAV WI FI |
| PROGRAMMATŪRAS TIPS | RUTOS (OPENWRT BĀZES LINUX OS) |
| LINUMA ACS ATBALSTS | NĒ |
| MOBILIE PLATJOSLAS PAKALPOJUMI | 2G/3G/4G |
| MU MIMO | NĒ |
| IEKŠĒJĀ ATMIŅA | 128 MB (50 MB) GB |
| PROCESORA MODELIS | ARM CORTEX A7 1,2 GHZ CPU |
| MĀJOKĻA MATERIĀLS | ALUMĪNIJA |
| ANTENU DAUDZUMS | 1 |
| IZMĒRI (WXDXH) | 74,5X64,4X25 mm |
| DARBA TEMPERATŪRA (T T) | 40 °C LĪDZ 75 °C °C |
| DARBĪBAS RELATĪVAIS MITRUMS (H H) | 10 % LĪDZ 90 % NEKONDENSĒ % |
| UGUNSMŪRA AIZSARDZĪBA | PRE KONFIGURĒTI UGUNSMŪRA NOTEIKUMUS VAR IESLĒGT, IZMANTOJOT WEBUI, NEIEROBEŽOTU UGUNSMŪRA KONFIGURĀCIJU CAUR CLI; NAT; NAT T |
| RAŽOTĀJS | TELTONIKA |
| PALETE QTY | 22857 GAB. |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |