| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | GOOBAJS |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10 g |
| BRUTO SVARS | 0,115 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 85 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 70 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 115 mm |
| APJOMS (M3) | 0,00068425 m³ |
| TĪRAIS SVARS | 0,105 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| PALETE QTY | 2525 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 66318 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | UZLĀDES UN SINHRONIZĀCIJAS KABELIS, 1 M |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
