| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 258.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 54.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,79 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 228.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,56 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 200.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 30.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,23 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | XIAOMI |
| PALETE QTY | 544 GAB. |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
