| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 139.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 23.50 mm |
| BRUTO SVARS | 0,25 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 86.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,23 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 17.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 3.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| CIETĀS PIEDZIŅAS JAUDA | 1000 GB |
| DATU PĀRSŪTĪŠANAS ĀTRUMS | 5 Gbit/s |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| SASKARNE | USB 3.2 |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | BRUŅOJUMS A60 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PĀRNĒSĀJAMS CIETAIS DISKS |
| ŪDENSIZTURĪGS | JĀ |
| RAŽOTĀJS | SILĪCIJA JAUDA |
| PALETE QTY | 4000 GAB. |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
