| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 250.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 95.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,09 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 35.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,05 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 40.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 3.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,04 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | LENOVO |
| PALETE QTY | 1039 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 4X81P44052 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | ACC_BO SLIM PILDSPALVVEIDA PILNŠĻIRCES CILNE |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
