| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 450.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 200 mm |
| BRUTO SVARS | 1.27 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 660.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,77 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 440.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 60.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,50 kg |
| APJOMS (M3) | 0,0594 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| RAŽOTĀJS | EDIFICĒTĀJS |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 15 GAB. |
| JAUDA | 2.5 W + 2.5 W |
| KRĀSA | MELNS |
| CITAS FUNKCIJAS | AUDIO IEEJA: BLUETOOTH/USB A |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | G1500 BAR |
| RAŽOTĀJU GRUPA | 7.1 APKĀRT SPĒĻU SKAĻRUNIS |
| PĀRNĒSĀJAMS | NĒ |
| BLUETOOTH | JĀ |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | JĀ |
| FREKVENČU DIAPAZONS | 120 20K Hz |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
