SAMSUNG LS27D700EAUXEN 27 " IPS 4K 16:9 60 HZ 5 MS 3840 X 2160 PIKSEĻI 350 CD/M2 HDMI PORTU SKAITS 1
Zīmols Samsung
Artikuls LS27D700EAUXEN
Svītrkodu: 8806095541761
Piegādātāja noliktavā (1)
198.59
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)484.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)160.00 mm