| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 110.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 182.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,32 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 63.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,23 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| TARAS SVARS (KG) | 0,09 kg |
| TI SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | BATERIJA |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | TARGUS |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 60 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 30 g |
| ERGONOMISKS DIZAINS | AMBIDEXTROUS |
| UZLĀDĒJAMS | NĒ |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| PELES SVARS | 82 g |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | PILNA IZMĒRA OPTISKIE PRETMIKROBU LĪDZEKĻI |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PELE |
| IERĪCES TIPS | VADU |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | NĒ |
| PALETE QTY | 685 GAB. |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
