| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 225.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 135.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,44 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 195.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,14 kg |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 300.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,30 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| RAŽOTĀJS | BEIERDINAMIKA |
| PALETE QTY | 292 GAB. |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
