| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 328.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 329.00 mm |
| BRUTO SVARS | 1.78 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 35 mm |
| TĪRAIS SVARS | 1.45 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 300.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 30.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,33 kg |
| TI SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00377692 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | BATERIJA |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | XIAOMI |
| PALETE QTY | 280 GAB. |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
