| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 230.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 250.00 mm |
| BRUTO SVARS | 3.66 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 330.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 3.36 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 pc(s) |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 290.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,30 kg |
| APJOMS (M3) | 0,02 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | XIAOMI, XIAOMI |
| PALETE QTY | 64, 64 pc(s) |
| SAGLABĀT SILTU FUNKCIJU | JĀ |
| AIZKAVĒTS PALAIŠANAS TAIMERIS | JĀ |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| RĀDĪT | TĪRĪT |
| AIZKAVĒTA IEDARBINĀŠANA (MAKS) | 24 h |
| JAUDA | 710 W |
| DIGITĀLAIS TAIMERIS | NĒ |
| KAPACITĀTE | 3 L |
| CITAS FUNKCIJAS | BEZVADU PIESLĒGUMS: WI FI IEEEE 802.11B/G/N 2.4GHZ; LIELJAUDAS GATAVOŠANA ĀTRAI APKUREI UN LIELISKA AROMĀTA GATAVOŠANA |
| PROGRAMMU SKAITS | 8 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | VIEDS DAUDZFUNKCIONĀLS RĪSU PLĪTS EU |
| GARANTIJA | 24 month(s) |
