| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 135.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 35.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,06 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 135.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,03 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 31.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 5.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,04 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | LENOVO |
| PALETE QTY | 1354 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 4XC1Q24435 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | QUECTEL RM520N GL 5G M.2 WWAN MODULIS X1 2 IN 1 GEN 9/T16 GEN 3 |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
