Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 268.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 14.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,85 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 174.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,65 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 200.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 90.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,20 kg |
| TI SVARS (KG) | 0,07 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | LENOVO |
| PALETE QTY | 1176. PANTS GAB. |
| PRIEKŠĒJĀS KAMERAS IZŠĶIRTSPĒJA (CIPARU) | 8 MP |
| 3G | NĒ |
| RĀDĪT | 2000 X 1200 pixels |
| IEKŠĒJĀ ATMIŅA | 8 GB |
| BLUETOOTH VERSIJA | 5.2 |
| OPERĒTĀJSISTĒMAS VERSIJA | 14 |
| PROCESORA MODELIS | MEDIATEK HELIO G99 |
| SAVIETOJAMĀS ATMIŅAS KARTES | MIKROSD |
| 4G | NĒ |
| PRODUKTA KRĀSA | LUNA PELĒKĀ |
| AIZMUGURĒJĀS KAMERAS IZŠĶIRTSPĒJA (SKAITLIS) | 8 MP |
| WI FI STANDARTI | 802.11AC |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | PLUS TB351FU |
| RAŽOTĀJU GRUPA | TAB |
| UZSTĀDĪTA OPERĒTĀJSISTĒMA | ANDROID |
| BLUETOOTH | JĀ |
| IEKŠĒJĀS UZGLABĀŠANAS JAUDA | 128 GB |
| IEKŠĒJĀS ATMIŅAS TIPS | LODĒTS LPDDR4X |
| WI FI | JĀ |
| PRIEKŠĒJAIS FOTOAPARĀTS | JĀ |
| TOUCH TEHNOLOĢIJA | ŠŪNĀ, 10 PUNKTU MULTITOUCH |
| RĀDĪT DIAGONĀLI | 11.5 " |
| AIZMUGURĒJĀ KAMERA | JĀ |
| BAROŠANAS ADAPTERS | NAV IEKĻAUTS |