| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 395.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 275.00 mm |
| BRUTO SVARS | 19.00 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 380.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 17.50 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1200.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 300.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 1.50 kg |
| APJOMS (M3) | 0,04 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | RETI |
| PALETE QTY | 42 GAB. |
| KABEĻA GARUMS | 305 m |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | DK 1623 VH 305 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | KAĶIS.6 F/TUKŠGAITAS UZSTĀDĪŠANAS KABELIS |
| VEIDS | UZSTĀDĪŠANAS KABELIS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
